Game Hosting için Kusursuz Bir Yer: Server Kurma Bilişim Hizmetleri

Bu yazımızda, oyun sektörü için 13 yıldır soluksuz hizmet veren güçlü bir firmayı ele alıyoruz. Sunucu yönetimini konu edinen Server Kurma Bilişim Hizmetleri, Türkiye’de eşi benzeri olmayan network altyapısı ile oyun sektöründe lider firma konumundadır. Aynı zamanda bu alanda hizmet veren ilk firma olan serverkurma.com, kurulduğu günden bu yana müşterilerine aralıksız hizmet vermeye devam ediyor. Teknik anlamda profesyonel bir çalışma ekibine sahip olan ve müşteri memnuniyetine de maksimum hassasiyet gösteren Server Kurma Bilişim Hizmetleri, haftanın her günü ve günün her saati işinin başındadır. Server Kurma Bilişim Hizmetleri, oyun server kiralama, VDS Satın AL , dedicated server kiralama, fivem key ve web hosting kiralama hizmeti arayışınızdaki son durak olacak. Bu alanlarda hizmet almayı istiyorsanız eğer serverkurma.com’u ziyaret ederek, verilen hizmetlerin detaylarını inceleyebilir, kendileri ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Doğrudan kendi web sitesi üzerinden satış yapan firma, aynı zamanda 7/24 canlı destek hattı ile sorunlarınıza anında çözüm buluyor. Kaliteli teknik altyapısı ile sorunsuz çalışan platform üzerinden hızlı iletişim kurabilir, istediğiniz zaman canlı desteğe ulaşabilirsiniz. Günümüzde, söz konusu internet ortamı olduğunda güvenlik, her zamankinden daha önemli bir hal alıyor. Özellikle online alışveriş ve online hizmetler konusunda kendimizi her zaman güvende hissetmeliyiz. Server Kurma Bilişim Hizmetleri BTK’ya kayıtlıdır. Site üzerinden bir ödeme yaptığınızda hesap bilgileriniz ve kişisel bilgileriniz hemen koruma altına alınır.

 

Öte yandan şunu da hatırlatmak gerekir ki bu firma, DDoS Koruması’na sahip olan nadir firmalardan biridir. Söz konusu siber saldırılar olduğunda, ister yurt içi kaynaklı, ister yurt dışı kaynaklı olsun fark etmeksizin, serverlarınızı bütün saldırılardan korur ve güvenli bir alan yaratır.

 

Serverkurma.com Sitesinde Sunulan Hizmetler

 

Serverkurma.com birçok alanda hizmet sunar: Oyun server kiralama, dedicated server kiralama, VDS sunucu kiralama ve web hosting kiralama gibi çok sayıda hizmeti alabilirsiniz. Özellikle de son dönemlerde popülerleşen Minecraft Sunucu, Rust ve CS:GO gibi oyunlar için server kurma veya kiralama hizmetlerini de bulabilirsiniz. Eğer ilk defa server satın alacaksanız, site, bu durumu da düşünerek sizi zorlamayacak bir yöntem sunar. Sitenin sahip olduğu “basit yönetim paneli” ile zorlanmadan, son derece pratik bir şekilde oyunlarınızı yönetebilirsiniz. Oyundaki tüm ayarlarınızı manuel olarak ayarlayıp dilediğiniz gibi düzen oluşturma olanaklarına da sahipsiniz. 

Eğer ki oyun serverlarında zaten bir geçmişe sahipseniz ve duruma hakim olduğunuzu düşünüyorsanız “VDS Server” seçeneğini de kullanabilirsiniz. VDS server ile uzak masa üstü erişiminden faydalanarak yönetimdeki en ince ayrıntıları dahi ayarlayabiliyorsunuz. Teknik bilginiz varsa VDS Server ile oyunlarınızı çok daha keyifli bir hale getirebilir ve eğlencenin tadını fazlasıyla çıkarabilirsiniz.

Öteki oyun serverlarında olduğu gibi Rust server kiralama hizmetinde de serverınız oyunun içindeki server listesinde sıralanıyor. Serverınıza katılmak isteyen kişileri kabul edebildiğiniz gibi tüm ayarları, cep telefonu ya da tabletiniz üzerinden, manuel olarak yapabilme imkânına sahipsiniz.

 

Online Oyunların Gözdelerin Biri: Fivem Key Satın AL

 

Fivem server yönetim paneli de son derece pratik bir kullanıma sahip. Ancak eğer profesyonel bir kullanıcıysanız size Gaming VDS öneriliyor. Aynı zamanda fivem oyunu için mutlaka key almalısınız. Bunun için server kurma sizlere bu hizmeti de sunuyor. Hemen siz de Fivem key satın al sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Hangi oyun olduğu fark etmeksizin bütün oyun serverlarında DDoS korumasına sahipsiniz ve kendinizi güvende hissedebilirsiniz. Eğer ki, oyun severleri düşünen, onların ihtiyaçlarını bilen ve sorunlarına çare olabilen bir ekip ile çalışmak isterseniz serverkurma.com bu alanda rakipsiz bir hizmet sunuyor. Oyun sektörünün öncüsü, teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ve kendini bu yönde geliştiren Server Kurma Bilişim Hizmetleri ile kusursuz hizmeti siz de deneyimleyin. Bu oluşum, en ünlü sosyal medya fenomenleri tarafından tercih edilirken, yurt dışına da hizmet veriyor. Ekibin profesyonelliği ve teknik altyapının gücü göz önüne alındığında hizmet, Türkiye sınırları dışına da taşıyor. Çözüm odaklı bir ekip, kaliteli hizmet ve profesyonellik bir araya geldiğinde, bu hizmetten yararlanmak, size ve işinize büyük kolaylık sunarken aynı zamanda değer de katacak.