Karşıyaka Vestel Servisi

Karşıyaka Vestel Servisi

Vestel Servisi Karşıyaka Şubesi olarak kaliteli özel teknik servis anlayışını benimseyerek Vestel cihazlarda uzman teknisyen kadromuz ve usta atölye ekibimiz ile Karşıyaka ilçe merkezi ve civarının hizmetindeyiz. Tüm Vestel cihazlarının arıza bakım ve onarım işlemlerine vakıf olan teknisyenlerimiz ve atölyemizdeki deneyimli usta kadromuz ile cihazınızda yaşayabileceğiniz arıza durumlarında bir telefon kadar uzağınızdayız.

Garanti kapsamı dışındaki Vestel cihazınızda arıza yaşamanız durumunda bizi arayarak servis kaydınızı oluşturabilirsiniz. Servis kaydınızın oluşturulmasından sonra teknisyen ekibimiz belirttiğiniz konuma gelecek ve cihazınıza arıza tespiti koyacaklar. Arıza tespitinden sonra six uygun bulduğunuz takdirde cihazınız yapılabiliyorsa yerinde yapılamıyorsa atölyemizde tamir edilecektir. 

Karşıyaka Vestel Servisi olarak 1 yıl parça ve işçilik garantisi sunmaktayız. Tamir edilen cihazınızın müdahale edilen parçasından 1 yıl içerisinde yine aynı arıza baş gösterdiyse size verilmiş olan servis formu ile beraber servisimize başvurabilirsiniz. Müdahale edilmiş olan parçada tamirat işlemi var ise ücretsiz tamiratı, parça komple yenisiyle değişmiş ise yeni parça garantisi bulunmaktadır. Aynı noktada oluşan farklı bir nedenden kaynaklanan arızalar için parça ve tamir garantisi geçerli değildir.

Vestel Çamaşır Makinesi, Vestel Bulaşık Makinesi, Vestel Buzdolabı ve Vestel Klimalarda ortaya çıkan tüm arızalar için Vestel Servisi olarak hizmetinizdeyiz. Buzdolabınızda su akıtması, soğutmaması, karlanma yapması; çamaşır makinenizde su alımı boşaltımı yapmaması, sesli çalışması, yürümesi; bulaşık makinenizde su alımı boşaltımı yapmaması, deterjan almaması; klimanızda ısıtma soğutma sorunları, filtre temizliği, su akıtması ve tüm Vestel Klimalarınızın montaj ve demontaj işlemleri için bir telefon kadar uzağınızıdayız.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.