E-ticarete Başlamak İçin Tam Zamanı!

ticaret

E-ticarete Başlamak İçin Tam Zamanı!

Dijitalleşen dünya, 1995’ten sonra internetin de hızlı bir şekilde yaygınlaşmasıyla tüm sektörleri derinden etkiledi. Gelişen teknoloji ve insanların kullanım alışkanlıklarındaki değişim, birçok marka ve firma için web dünyasını zorunlu hale getirdi. Son yıllarda yaşanan hızlı değişim e-ticaretin önemini arttırdı ve iş dünyasının kalbi e-ticarette atmaya başladı. Koronavirüs salgını sebebiyle evlere kapanmak durumunda kalınması ise e-ticareti çok farklı bir yere taşıdı. Bugün birçok firma avm ve çarşılarda bulunan fiziki satış ortamlarını kapattı ve tüm faaliyetlerini e-ticarete taşıdı. Yaşanan dönüşümü hızlandıran koronavirüs salgını, web dünyasının olanaklarının ne kadar geniş olduğunu herkese bir kez daha göstermiş oldu. Siz de firmanızı henüz e-ticaret ortamına taşımadıysanız şimdi tam zamanı! E-ticaret site tasarımlarının her aşamasında sizlere yardımcı olacak, alanında tecrübeli ve uzman kadrosu ile Tutus Media aracılığıyla bu dönüşüme ayak uydurabilirsiniz.

e ticaret

Dijital dönüşüme ayak uydurun!

İnternet dünyasının olanakları kullanılarak satıcı ve müşteriyi aynı ortamda buluşturan e-ticaret marka ve firmalar için oldukça önemli fırsatlar sunuyor. Ürünlerin tüm detayları ile yer aldığı firmalara ait web sayfalarını ziyaret eden kullanıcılar, ihtiyaçları olan veya sahip olmak istedikleri her türlü ürüne ulaşabilmektedir. Reklam ve pazarlama faaliyetlerinde de düşük maliyetle önemli bir imkan sunan dijital dünyada var olabilmek e-ticarete başlamak için önemli bir adımdır. Fakat geniş bir pazar olan e-ticarette öne çıkabilmek, kolay ulaşılır olmak ve en doğru kanalları kullanarak pazarlama faaliyeti yapabilmek için bu dünyanın kurallarını bilmek ve ona göre bir web tasarımı yaptırmak önemlidir. E-ticarete başlamak istiyorsanız Tutus Media olarak, dijital dünyanın tüm imkanlarını kullanmanıza yardımcı olmak için hizmetinizdeyiz.

Çözüm ortaklığı teklif ediyoruz!

e ticaret

Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden firmamız size e-ticaret sitesi için gerekli olan tüm şartları sağlayacaktır. Ürün veya hizmetlerin dijital dünyada pazarlanması için en önemli şartlardan biri arama motorlarında üst sıralara çıkabilmektir. Online alışveriş tercihi yapan kullanıcılar aradıkları ürünleri kolayca bulmak ister. Bu sebeple firmanıza veya ürününüze ne kadar kolay ve hızlı bir şekilde ulaşılabilirse o kadar e-ticaret faaliyetleriniz amacına ulaşmış olur. Markanızı istediğiniz yere taşımak için bizimle iletişime geçerek, e-ticarette ki başarınızı arttırabilir ve yeni dünyaya ayak uydurabilirsiniz. Şayet henüz e-ticarete adım atmadıysanız salgın sebebiyle artan online alışveriş ve e-ticaret faaliyetlerini dikkate alarak bu alanda var olmak için acele etmelisiniz. Salgın sona erse bile tüketim alışkanlıklarında büyük bir dönüşüm yaşanacağı bilinen bir gerçek. Bu sebeple bir an önce e-ticaretteki yerinizi almalısınız. Tutus Media olarak e-ticaret serüveninizde çözüm ortaklığı teklif ediyoruz.

5 yorum

  1. İnsanlar kolaya alıştı. Artık gıda malzemeleri dahi internetten sipariş edilmeye başlandı. Rekabet arttığı için artık hız faktörü devreye girecek. Hızlı ve güvenli ulaştıran firmalar bir adım öne çıkacaktır.

  2. Corona başladığında satışlar ilk düştü fakat daha sonra bu durumun uzun süreli olacağı anlaşılınca insanlar mecbur online kanallardan alışverişe yöneldiler.Özelliklede temassız teslimat seçeneği online alışverişi artttirdi

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.