Korana Günlerinde Canlı Tv İzlemenin Yolları!

Korana Günlerinde Canlı Tv İzlemenin Yolları!

Koronavirüs olarak isimlendirilen Covid -19 salgını sebebiyle gündelik hayat alışkanlıkları, derinden bir dönüşüm yaşıyor. Salgın sebebiyle evden çıkamama durumu, evde yapılacak aktivitelerin de değişmesine ve artmasına sebep oldu. Sosyal hayat, iş ve eğlence artık internet üzerinden yürüyor. Birçok firma çalışanlarına evden çalışma imkanı sunarken, market alışverişinden tutun da en küçük ihtiyaca kadar artık her şey internet aracılığıyla yapılıyor. Toplantılar, buluşmalar ve alışveriş… Tüm bunlar yeni bir dünya düzenine geçişi hızlandıran adımlar olarak görülürken, eğlence dünyası ve televizyon izleme alışkanlıları da bu değişimden nasibini alıyor. Evlerde televizyon cihazları olsa da internetten televizyon izleme artık daha cazip. Televizyon izlemenin yeni ve en çok tercih edilen yolu olan internetten televizyon izleme, 15 yıllık bir tecrübeyle sahip olan Canlı TV ile çok kolay!

İstediğin kanala, istediğin an ulaş!

Salgın sebebiyle evde çıkamama durumu, televizyon izleme ihtiyacını da arttırmış oldu. Fakat birçok kişi televizyon izlemek için televizyonları değil, dijital dünyayı tercih ediyor. Telefon, tablet veya bilgisayarlardan istenildiği an istenilen yayına, istenilen yerde ulaşılabilme imkanı sunan internet, günümüzde en çok kullanılan iletişim aracı. İnternetten canlı televizyon izleme fırsatı sunan platformlar ise en çok tercih edilen ortamlar. Korona günlerinde Türkiye’nin en kaliteli canlı yayın platformu olan canlıtv.com üzerinden istediğiniz kanala ve yayına, istediğiniz an ulaşabilirsiniz. 355’den fazla televizyon kanalının yayınlarına kolayca ulaşmanızı sağlayan Canlı Tv, korona günlerinde de en iyi arkadaşınız…

Türkiye’nin ilk canlı yayın platformu

Koronavirüs salgını televizyon dünyasını da derinden etkiledi. Televizyon kanalları, dizi setleri durduğu için yeni bölümleri çekilemeyen diziler yerine arşivlerini açmak durumunda kaldı. Geçmişe damga vuran yapımlar yeniden televizyon kanallarında yayınlanmaya başlandı. Nostalji seven izleyicileri heyecanlandıran diziler, filmler ve programlar yeniden ekranlarda olacak. Korona günlerini geçirmenin en eğlenceli yollarından biri de bu yapımları tekrar izlemek olabilir. İstediğiniz kanalda istediğiniz programı izlemenin en kolay yolu ise hiç kuşkusuz canlitv.com adresini ziyaret etmek olacaktır. Türkiye’nin ilk canlı yayın platformu olan canlitv.com ile korona günlerinde yalnız değilsiniz. İster canlı radyo ve televizyon yayınlarını dinleyin ve izleyin, ister en güncel dizi ve magazin haberlerinin yer aldığı Canlı Tv Blog sekmesini kullanın…

Canlı Tv’ye nasıl ulaşırım?

Web sitesi ve mobil uygulamalarıyla sizlere en iyi hizmeti sunmak için 2005 yılından itibaren sürekli kendini geliştiren Canlı Tv’ye ulaşmak için aşağıdaki yolları takip edebilirsiniz.

canlitv.com web sitesi kullanımı için;

Telefonunuz, bilgisayarınız veya tabletinizden internet sekmesini açın,
Karşınıza çıkan ‘Google’ gibi arama motorlarına canlitv.com veya Canlı TV izle yazın,
Canlı Tv’nin sizlere sunduğu kanal seçeneklerinden seçminizi yapın ve izlemeye başlayın.

Canlı Tv mobil uygulamasını kullanmak isterseniz;

Telefon veya tabletinize indireceğiniz ‘Canlitv.com Mobil’ uygulaması ile istediğiniz kanala istediğiniz an ulaşabilirsiniz. Google Play Store’dan ‘Canlitv.com Mobil’ android uygulamasını kolaylıkla indirirebilir ve ücretsiz bir şekilde istediğiniz kanalı izleyebilirsiniz.

2 yorum

  1. Ben bu hastalığın kısa vadede çözülebileceğine inanmıyorum. Minimum bir yıl olarak görüyorum. Şu an aşısı bulunsa bile bunun yaygın olarak kullanımı ve testleri yan etkileri vs zaten 1 yılı bulacaktır. Umarım bu felaket en kısa zamanda çözülür diye diliyorum bende fakat hiç düzeleceğe benzemiyor.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.