Backlink’e Para Ödemeyin

backlink

Bir çok webmaster forumunda link takasları, link satışları bir çok konu açılıyor ve herkes backlink‘e az yada çok para ödüyor. Anlatacağım yöntem ile edu ve gov sitelerin de yer aldığı yüksek da & pa değerli sitelerden makale ve link alabileceksiniz. Konuyu uzatmadan hemen anlatıma geçelim :

Öncelikle wiki bloglardan başlıyalım. Edu uzantılı siteler yani Google‘ın gözünde değerli ve alexa değerleri yüksek sitelerden makale alabileceksiniz. Bir çok .edu uzantılı site dizin veya subdomain şeklinde blog oluşturmanıza izin veriyor. Siz de bu sayede hem makalenizi yayınlayabilecek hem de makalenizin içinden sitenizin linkini verebileceksiniz.
Wiki bloglara ulaşmak için Google‘den inurl:wiki site:.edu şeklinde arama yapabilir veya Wiki Blog Search Google linkine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 

Özel olarak hazırlanan edu & gov wiki blog sitelerine ulaşmak için : Tıklayın

Yukarıdaki linkte da ve pa değeri yüksek backlink alabileceğiniz bir çok edu ve gov sitesi bulunmakta. Webmasterlar için ilaç niteliğinde bir listedir.Sadece size verilen listeler ile yetinmeyin çünkü zaman içersinde belki siteler kapanmış yada sistemleri değişmiş olabilir hayal gücünüzü kullanarak sizlerde daha fazla backlink kaynağına ücretsiz ulaşabilirsiniz burada size balık yemeği değil tutmasını göstermeyi hedefliyoruz

Ücretsiz backlinke devam ediyoruz. Yukarıda verdiğim inurl:wiki site:.edu gibi bir çok kodu derleyip sizler için topladım. Profil ve blog backlink almak isteyenler birazdan vereceğim inurl kodları çok yararlı olacaktır.Backlink‘e para ödemeyin, biraz mantık ile sitenizi tavan yaptırabilirsiniz.

Profil backlink almak için :
“powered by vbulletin” inurl:/community
“powered by smf” inurl:/community
“powered by phpbb” inurl:/forum
“powered by vbulletin” inurl:/forum
“powered by smf” site: /forum
“powered by phpbb” inurl:/community
“powered by vbulletin” inurl:/forum

Yukarıdaki türevleri değiştererek kullanabilirsiniz. Örneğin powered by drupal gibi farklı forum scriptleri olan siteleri aratabilirsiniz.

.Edu uzantılı forumları bulmak için:
“powered by vbulletin” site:.edu
“powered by smf” site:.edu
“powered by phpbb” site:.edu

Aynı şekilde site:.gov yaparak .gov uzantılı forumları bulabilirsiniz.

Blog backlink yani yorum atılarak backlink kazanılan siteleri bulmak için:
“powered by wordpress”
“leave a comment”
“reply to post”
“leave comment”

Yukadaki kelimeleri türetebilirsiniz.

Edu blogları bulmak için:
“powered by wordpress” site:.edu
“leave a comment” site:.edu
“reply to post” site:.edu

site:.edu yu site:.gov yaparak .gov blogları bulabilirsiniz.

Kısaca azıcık gayret ve hayal gücüyle sizlerde ücretsiz backlinklere sahip olup web sitenizi gayet güzel yerlere getirebilirsiniz webmaster forumlarında ücretli üyelik alıp bu tür forumların hepsini toplayıp bir program aracılığı ile sizden gelen makaleleri otomatik gönderen seocularla dolup taşmışlar bu tür kendi yapabileceğiniz basit ama etkili işlemler için para harcamayınız der burada konumu bitirmek istiyorum bu tür konularımızın devamı gelecektir akılınıza takılan yada sizlerinde eklemek istediği alanlar için yorum yazarak bizlere ulaşabilirsiniz

4 yorum

  1. Zaten en iyisi kendini backlinkinizi kendiniz bulmanız paket olarak zaten seocularin backlink kaynakları çok fazla musterisine ekldigi için pekte bir fayda vereceğine inanmiyorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.