Samsung Galaxy S20 serisi

Samsung Galaxy S20 serisi

Dünyanın en popüler cep telefonu üreticilerinden olan Samsung, kaliteli, uygun fiyatlı ve sağlamlığı Galaxy S20 serisi modellerinde bir arada sunuyor.
Samsung dünya genelinde akıllı telefon teknolojisi anlamında ilk sıralarda yer alıyor. Marka her bütçeye uygun modeller sunarken Galaxy S20 serisi verimlilik ve bütçe dostu fiyatları ile markanın son dönemde en çok ön plana çıkan ve en çok ilgi gören modelleri arasında yer alıyor.

Samsung Galaxy S20

Samsung Galaxy S20 serisinin ilk telefonu olan bu model tasarım olarak son derece sportif ve kolay kullanıma imkan verirken çerçevesiz cam tasarıma ile son derece estetik bir görünüm sunuyor. Bu modelin 8 GB ram kapasitesi, 128 GB dahili depolama, 6,2 inç ekran boyutu, Dynamic AMOLED ekran, QHD+ ekran çözünürlüğü ile dikkat çekiyor. Telefonda 12+12+64 MP özelliğine sahip 3 adet arka kamera ve 10 MP çözünürlüğe sahip ön kamerası ile profesyonel bir kamera deneyimi sunuyor. 4000 mAh batarya kapasitesi ve 25 W hızlı şarj desteği sunan bu model çok daha uzun bir telefon kullanımı sunuyor. Bu modelin ülkemizde ki güncel satış fiyatı ise 7 bin 40 TL seviyesinde bulunuyor.

Samsung Galaxy S20 5G

Samsung Galaxy S20 ile 5G modeli tamamen aynıdır. Bu iki model arasında tek fark ve gelecekte çok daha kullanışlı olmasının sağlayan özelliği 5G teknolojisini destekliyor olmasıdır. Ülkemizde 5G teknolojisi kullanılmadığı için bu modelin satışı henüz yapılmıyor.

Samsung Galaxy S20+ Plus

Samsung Galaxy S20+ Plus S20 serisinin diğer bir modeli olarak karşımıza çıkıyor. Bu modelin Galaxy S20’den temel farkları ise ekran boyutunun 6,7 inç olması, batarya kapasitesinin 4000 mAh’e çıkarılması, 12 GB’lık ram seçeneğinin sunulması ve ekran gövde oranının 90,7’ye yükseltilmesi olarak göze çarpıyor. Bu modelin ülkemizde ki güncel satış fiyatı ise 8 bin 40 TL seviyesinde bulunuyor.

Samsung Galaxy S20+ Plus 5G

Samsung Galaxy S20+ Plus ile 5G modeli tamamen tasarım ve teknolojik olarak tama men aynı özelliklere sahiptir. Bu 2 model arasında ki temel fark tüm S20 serisin de olduğu gibi 5G teknolojisi farklı oluyor. Bu anlamda bu teknolojisinde ülkemizde kullanılması ve dünya genelinde yaygınlaşması ile birlikte 5G modellerinin de çok büyük ilgi göreceği tüm otoriteler tarafından ön görülüyor.

Samsung Galaxy S20 Ultra

Samsung Galaxy S20 Ultra serisinin en etkileyici modelleri arasında yer alıyor. Bu model teknoloji ve tasarımın en mükemmel uyumunu yakalayarak dünya genelinde büyük bir ilgi görüyor. Bu modelin 12 ve 16 GB ram kapasitesine sahip seçenekleri, 128 ,256 ve 512 GB dahili depolama alanı seçenekleri, 6,29 inç ekran boyutu, Dynamic AMOLED ekran, 1440×3200 QHD+ ekran çözünürlüğü bulunuyor. Bu efsanevi modelde 108+12+48 MP özelliğine sahip 4 kamera teknolojisi ve 40 MP çözünürlüğe sahip ön kamerası ile son yılların en dikkat çekici kamera deneyimini yaşamanızı sağlıyor. 5000 mAh batarya kapasitesi, kablosuz şarj özelliği ve 45 W hızlı şarj desteği ile artık şarj sorunun tamamen ortadan kalıyor. Samsung Galaxy S20 Ultra güncel satış fiyatı ise 10 bin 900 TL seviyesinde bulunuyor.

Samsung Galaxy S20 Ultra 5G

Samsung Galaxy S20 Ultra ile 5G modeli tüm tasarım ve teknik özellikleri bakımında tamamen aynı olup 2 model arasında ki en temel ve tek fark geleceğin iletişim teknolojisi olan 5G’yi desteklemesi oluyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.