Youtube videolarını müzik olarak nasıl indiririm?

youtube mp3

Aşağıdaki uzun yazıya veya  anahtar kelimelerle dolu  metini okumak istemeyen arkadaşlar youtube’den video’ları mp3  yada mp4 formatında indirmek için link verdiğimiz yazılardan indirme sitelerine gidin video linkini yapıştırın formatı seçin indirin

 

Gelmiş geçmiş Dünya’nın en büyük ve gelişmiş video paylaşım sitesi olan YouTube’da aradığınız bir şarkıyı veya müziği bulma imkanınızın olduğu alandır. YouTube’da beğendiğiniz müziği diyelim ki MP3 olarak sadece müzik sesini almak istiyorsunuz. Farklı uzantılarda müzikleri indirip, kaydederek arabanızda, evinizde, cep telefonunuzda dinlemek istiyorsunuz. Bunu nasıl yaparsınız? YouTube’dan müzik indirebilmek aslında basit bir iş olarak gözüküyor. YouTube mp3 indirme siteleri olarak isimlendirebileceğimiz bazı sitelerden YouTube’daki videoların sadece müzik seslerini sizler için kaydedebilir. Sadece müzik indirebilmek için farklı yöntemlerde bulunuyor. Bu yazımızda sizlere mp3 müzik indirme için kullanabileceğiniz birkaç farklı yöntemden bahsetmek istiyoruz.

İnternet kullancıları tarafından sevilen YouTube’dan müzik indirme işlemleri için en pratik biçimde Online Convert sitlerinin aracılıkları ile rahatlıkla halledebilirsiniz. Youtube videolarını mp3 olarak kaydetme işini en iyi yapan sitelerden bazılarını sizlerle paylaşacağız. Youtube videoları nasıl müzik olarak indiririm sorusunun cevabını sizlerle birlikte bulacağız. İlerleyen günlerimizde Youtube videolarını indirmek, internetten video indirme ve youtube mp3 dönüştürücü gibi işlemleri nasıl yapacağımızı da kısaca anlatmaya çalışacağız.

Youtube web sitesinde izlediğiniz videoları mp3 olarak sizlerde indirmek isteyebilirsiniz. Bu sayede otobüste giderken, araba sürürken, seyahatteyken, yolda yürürken, evdeki mutfakta bulaşık yıkarken her yerde istediğiniz türde dinleyebilirsiniz. YouTube videolarını sadece ses olarak indirmek için en iyi seçenek online Mp3 formatı olacak. YouTube’daki videoları MP3 olarak indirmek amacı ile kurulmuş siteleri kullanmayı da tercih edebilirsiniz. Ayrıca bu işi gören bazı web tarayıcısı eklentileri de bulunmaktadır. Bu programlarda youtube ve diğer sitelerden videoları youtube mp4 indirerek bilgisayarınıza kuracağınız YouTube müzik indirme programlarıyla yapabilirsiniz. Online siteleri kullanmak daha kolay ve sizler için pratik olacaktır. İnternet üzerinden çeşitli web sitelerine videonun bulunmuş olduğu tam adresi URL biçiminde yazarak mp3 formatında şarkı indirebiliyorsunuz.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.