Mutlu Evliliğin 10 Temel Sırrı

Evlilik çok kutsal bir müessesedir. İki insan birbirlerini severler ancak evlilik çok farklıdır. Aynı evi paylaşmak çok değişik bir durumdur. Bu müesseseyi yürütmek en önemlisidir. Bunun için size birkaç tüyo vereceğiz.

Mutlu çiftler anlayışlıdır. Kitap okumuş, seminerlere katılmış, Web makalelerine göz atmış ve diğer başarılı çiftleri gözlemlemişlerdir. Bununla birlikte, başarılı çiftler, tecrübeleriyle de öğrendiklerini söyler ,görmüş geçirmiş kültürlü insanlardır diyebiliriz

Yüzlerce çiftin birlikte çalışarak ve gözlemlenerek elde edilen 10 başarı ilkesi:

 • Mutluluk en önemli şey değil. Herkes mutlu olmak istiyor, ancak mutluluk gelecek ve gidecek. Başarılı çiftler, kasıtlı olarak, hayat çekip gittiğinde mutluluğu geri getirecek şeyler yapmayı öğrenirler.
 • Çiftler, sadece ortaya çıkma değerini keşfederler. İşler zorlaştığında ve çiftler ne yapacaklarını bilmediğinde, eşler birbirleri için orada olacaklar. Zaman, stres azaltmak ve zorlukların üstesinden gelmek için fırsatlar sunarak çiftlerin işlerini halletmesine yardımcı olacaktır.
 • Ne yaparsan, o sonucu alırsın. Bilgili çiftler, farklı sonuçlar elde etmek için sorunlara farklı şekilde yaklaşmanız gerektiğini öğrendi. Genellikle, yaklaşım, tutum ve eylemlerdeki küçük değişiklikler evlilikte en büyük farkı yaratır.
 • Tutumunuz önemlidir. Davranış değiştirme önemlidir, ancak tutum değişmektedir. Kötü tutumlar sıklıkla kötü duygular ve davranışlar getirir.
 • Zihnini değiştir, evliliğini değiştir. Çiftler nasıl düşünür ve eşleri hakkında neyi inandıklarını, diğerini nasıl algıladıklarını etkiler. Beklediklerini ve eşlerine nasıl davrandıklarını önemsemektedir.
 • Suyun olduğu yerde çim yeşillenir. Başarılı çiftler birbirini nasıl mutlu edeceğini bilir. Onların enerjisini kendilerini ve evliliklerini daha iyi hale getirmeyi öğrendiler.
 • Kendini değiştirerek evliliğinizi değiştirebilirsiniz. Deneyimli çiftler eşlerini değiştirmeye çalışmak imkansız gibi görünüyor. Genellikle evliliğimizde değiştirebileceğimiz tek kişi kendimizdir.
 • Aşk bir fiildir, sadece bir duygu değildir. Gündelik yaşam “evliliğin iyi tarafını hissettirir”. Mutluluk gibi duygular dalgalanacak. Ancak gerçek aşk, bir çiftin bağlılık yemini üzerine kuruludur: “Daha iyi veya kötü” – ne zaman iyi hissettiriyor ne de değil.
 • Evlilik kulaklarınız arasındaki sık sık bir mücadeledir. Başarılı çiftler kin tutmaktan ve geçmişi sürekli anmaktan vazgeçer. Eşlerini olduğu gibi kabul ederler.
 • Bir kriz evliliğin bittiği anlamına gelmez.Kriz fırtınalara benzer: yüksek, korkutucu ve tehlikelidir. Fakat fırtınadan kurtulmak için mücadele etmelisiniz. Bir kriz yeni bir başlangıçtır.​​

23 yorum

 1. Evlilik iki insan birbirini sevmesi ile başlıyor ne kadar tanisanda eyni evi paylaştığı da çok farklı olduğu nu goruyorsun ya çok mükemmel bir insan çıkıyor yada hiç olmaması gereken durumlar haberlere de de buna benzer bir sürü yazılar çıkıyor o yüzden her şey nasip Allah karşımıza hayırlı insanlar çıkarsın

 2. Çok fazla takmadan kafamızda kurmadan ve her noktayı konuşarak ilerleyen evliler mutlu olmayı başarabiliyorlar. Kafaya taktığın zaman ve neden olmuyor tarzında düşüncelere girdiğin zaman konu farklı noktalara taşınabiliyor.

 3. Bunlara ek olarak evcil hayvanların da evlilikte önemli bir yer tuttuğunu düşünüyorum. Hem çocuk için pratik oluyor hem de evin içinde pozitif bir atmosfer oluşmasına yardımcı oluyorlar.

 4. Site Adı: Farmasigirisi.net Farmasi Ücretsiz Üyelik, Farmasi Giriş, Farmasi Girişi

  Site Adresi : http://www.farmasigirisi.net

  Açıldığı Tarih: 20.05.2020

  Sitede kullanılan altyapı : WordPress

  Site İçeriği & Amacı : Hemen [URL=”http://www.farmasigirisi.net”]Farmasi Üye Ol[/URL]up %75 varan indirimlere sahip olabiliyorsunuz.Yeni üye olan arkadaşlarımız başlangıç paketleri olan kozmetik ürünleri temizlik ürünleri paketleri ve erkek ürünleri paketlerini 265tl yerine 65tl alabiliyorlar.Tamamen sağlık bakanlığı onaylı ve katkı maddesi içermeyen bu ürünlere sahip olmak çok kolay.Ücretsiz adresine üye olup bu ürünlerden ve daha fazlasına sahip olabiliyorsunuz.Hiçbir ücret ödemeden ücretsiz üye olup [URL=”http://www.farmasigirisi.net”]farmasi girişi[/URL] yaparak dilerseniz [URL=”http://www.farmasigirisi.net”]farmasi katalog[/URL] fiyatından satış yapıp kar elde edebiliyorsunuz.Benim 3 aylık bir sürem olmasına rağmen şuanda kazancım 5bintl oldu.Çevreniş geniş bende bu işi yapabiliyorum derseniz biz size destek oluyoruz.Yapmanız gereken tek şey Farmasi Üye Ol üye olup sizlere dönüş yapmamız.

 5. Zihnini değiştir, evliliğini değiştir. Şu zamanda evliliklerin gerçekten çok basit görüldüğünü varsayarsak ilkönce düşüncelerimizin evliliğe hazır olması önemli rol oynuyor olsa gerek ben öyle düşünüyorum.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.