Soya Sütü Göğüsleri Büyütüyor

göğüs büyütmek

SOYA SÜTÜ GÖĞÜSLERİ BÜYÜTÜYOR

Geçmişten bugüne kadar kadınlar için çekiciliğin bir belirtisi de büyük göğüsler olarak görülmüştür. Bu durum her zaman arzu edilen bir imge haline gelmiştir. Göğüsü nispeten diğer kişilere göre büyük olan kadınlar kıyafet seçimlerinde de buna dikkat etmektedirler. Bu yüzden dış görünüş itibari ile avantajlı hale gelebilmektedirler.

Göğüs büyütmek için bazı yollar mevcuttur. Bu yollardan biri cerrahi operasyonlardır. Göğüs büyütmek için bıçak altına yatılabilmektedir. Fakat ameliyat sonrası komplikasyon riskinden ötürü bu operasyonlara karar verirken mutlaka bir uzman hekim görüşü alınmalıdır. Göğüs büyütmenin diğer bir yolu ise doğal yöntemlerdir. Doğal yöntemler arasında bazı yiyecek ve içecekler yer almaktadır. Bu makalemizde söz konusu yiyecek ve içeceklerden bahsedeceğiz.

spor yapmak

Vücudumuzla ilgili her şeyde olduğu gibi nasıl yaşadığımız, neler yaptığımız, ne yiyip ne içtiğimiz sağlık açısından oldukça önemlidir. Keza spor yapmak bunlardan birisidir. Göğüslerin şeklini doğal olarak bir ömür boyu desteklemenin önemli bir yöntemidir spor. Her gün düzenli yapılan aktiviteler ile cildiniz gergin kalacaktır gereksiz yağ oluşumu da engellenecektir. Özellikle şınav çekmenin göğüs kaslarını güçlendirdiği bilinmektedir. Eğer şınav çekmekte zorlanıyorsanız ilk günler bir veya iki defa çekebilir ve sonraki günlerde rakamı arttırmak için kendinizi nispeten zorlayabilirsiniz.

yağ
 Göğüsleri sıkılaştırmanın ve büyütmenin başka bir yöntemi ise yağ ve kremlerdir.  Geçmiş medeniyetlerden beri kullanılan soya sütü göğüsleri doğal olarak büyüten maddeler arasında yer almaktadır. Soya sütü uygulaması oldukça basit bit şekilde gerçekleştirilmektedir.  Sütü göğüslere sürüp kısa bir süre beklemek gerekmektedir. Böylece cilt soya sütünü emecektir ve böylece doğal yollarla deri altına nüfuz edecektir.

Bu uygulamayı duşta gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca duştan çıkarken göğüslere soğuk su tatbik ederek derinin daha da sıkılaşmasını sağlayabilirsiniz. Bu uygulamayı 1-2 dakikada dayanabildiğiniz noktaya kadar yapmanız tavsiye edilir. Başka bir soğuk tatbik etme yöntemi de buzlardır. Buz kalıplarını göğüslerinize masaj yaparak moleküllerin sıkılaşmasını da sağlayabilirsiniz.

yoga ile göğüs büyütmek
Göğüs büyütmenin başka bir yöntemi de yoga yapmaktır. Her gün veya haftanın belirli günleri yoga yapmak hem göğüsleriniz için hem de genel vücut sağlığı için faydalı olacaktır. Üstelik yoga uygulamaları için tonla para dökmenize de gerek yoktur. Bu uygulamaları dilerseniz evde uzman bir kişinin videosu ile beraber de gerçekleştirebilirsiniz. Yoga için gerekli olan malzemeler ucuzdur.

çay
 Göğüsleri büyütmenin başka bir yöntemi de bitki çayları olarak bilinmektedir. Özellikle her yerde rahat bir şekilde ulaşabileceğiniz ve temin edebileceğiniz adaçayı bitkisi bu iş için biçilmiş kaftandır. Hem de kış aylarının da sıkça tercih edilen bir çayı olarak bilinir. Adaçayı tüketimi ile beraber doğal yollarla salgılanması gerçekleşen hormonlar ile göğsünüzü büyütmeye yardımcı olabilirsiniz.

Şayet tüm doğal uygulamalara rağmen yolunda gitmeyen bir durum ile karşılaşıyorsanız mutlaka uzman hekim görüşü alınmalıdır. Çünkü bu gibi durumlarda hormonal bozukluklar meydana gelmiş olabilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.