Gaziemir Vestel Servisi

Gaziemir Vestel Servisi

Vestel Servisi, sizin için daima en iyi hizmeti vermek için çabalamaktadır.

Isınan havalar ile beraber artan servis talepleri ve klima bakım işlemleri nedeniyle Vestel Servislerinde yoğunluk yaşanmaktadır.

Gaziemir ve çevresinde uzman ekiplerimiz, sizin istek ve taleplerinizi karşılamak adına dişini tırnağına takarcasına çalışmaktadır.

Yaz günlerinde özellikle klimaların rağbet görmesiyle beraber en çok talep alan cihazlarımızdan birisi olan buzdolapları, yazın aşırı sıcaklarına kısmen direnmeye çalışsada periyodik bakımlarının yapılmamasından dolayı bazen problem yaşatmaktadır.

Gaziemir Vestel Servisi klimalarınıza en az 2 defa bakım yaptırmanızı öneriyor.

Çünkü klimanızı kullanırken oluşan hava sirkülasyonundan ötürü filtrelere biriken toz taneleri zamanla klimanızın performansını düşürür ve belli bir süre sonra bozulmasına, istediğiniz gibi havayı soğutamamasını veya ısıtamamasını sağlar.

Aynı zamanda bakımı yapılmayan klimaların zamanla içerisinde biriken tozu üflemesinden dolayı sizin sağlığınızada kötü etkileri olmaktadır. Gözle görülemeyen toz taneleri solunum yollarımızdan ciğerlerimize geçerek, üstelik tütün ürünleride kullanıyorsak kısa vadede olmasada uzun vadede sağlığınıza çok zararı dokunur. Tavsiyemiz yılda en az 2 defa klimanıza bakım yaptırmanız.

Gaziemir Vestel Servisi olarak, Gaziemir ve çevresindeki tüm ilçelere haftanın her günü servis imkanı sunuyoruz. Servisimizi aramanız ardından servis kaydını oluştururken arızanızı veya şikayetinizi bildirmeniz bizim için yeterlidir. Gaziemirde her türlü vestel marka klima, buzdolabı, çamaşır makinesi itina ile bakımı ve onarımı yapılır, siz değerli gaziemir halkına testleri ve kontrolleri yapıldıktan hemen sonra teslim edilir. Eğer sorun devam ederse ücretsiz olarak ikinci sefere tekrardan tamire geliyoruz.

3 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.