Göğüs Estetiği Ameliyatları ile Hangi Sorunlar Düzeltilebilir

Göğüs Estetiği Ameliyatları ile Hangi Sorunlar Düzeltilebilir

Kadınlar için bedenlerinin güzel görünümü oldukça önemlidir. Zira kadınlar aşırı kilo ve aşırı zayıflık konuları kadar göğüslerinin büyüklüğü ve küçüklüğü ile ilgili olarak da estetik problemlerle karşılaşabilmektedirler. Bu gibi durumlarda da kadınların başvurabilecekleri bir çözüm yöntemi göğüs estetiği operasyonlarıdır. Göğüs görünümünü dilediği şekle sokmak isteyen kadınlar için bugün çok sayıda güzellik merkezi ve operatör cerrah göğüs estetiği ameliyatı hizmeti vermektedir. Peki bu ameliyatlar ile hangi sorunlara müdahale edilebilmektedir?

KÜÇÜK GÖĞÜSLER BÜYÜTÜLEBİLİYOR

Göğüs estetiği ameliyatı ile meme estetiği yeniden şekillendirilerek büyütme işlemi yapılabilmektedir. Meme ucu, koltuk altı, meme altı ve göbekten yapılan operasyonlar ile çok düşük oranda iz bırakılarak memeye protez yerleştirilmekte ve memenin görüntüsü büyütülmektedir. Bu yolla büyütülen göğüsler hem daha seksi hem de daha düzgün bir fiziksel görüntüyü sağlamaktadır.

BÜYÜK GÖĞÜSLER DE KÜÇÜLTÜLEBİLİYOR

Küçük göğüslerin görüntü açısından yarattığı problemin yanı sıra büyük memeler de kimi zaman estetik açıdan problemli olabilmektedir. Vücut ile orantılı olmayan büyüklükteki memelerin küçültülmesi için estetik ameliyat ile küçültme işlemi uygulanabilmektedir.

SARKIK GÖĞÜSLER DİKLEŞTİRİLEBİLİYOR

Özellikle kilo alıp veren kişilerin ve hamilelik sonrası emzirme sürecinin sonuna gelen kişilerin göğüs sarkıklığı problemi ile karşılaşması olasıdır. Bu durumda da estetik operasyonlar ile memelerin dikleştirilmesi sağlanabilmektedir. Bu operasyon sayesinde meme estetiği ameliyatı olanlar daha dolgun ve canlı görünüme sahip memelere kavuşabilmektedirler.

Tüm bunların yanı sıra kadınlar ile birlikte erkekler de göğüs estetiği ameliyatı olabilmektedirler. Olağandan daha büyük ve estetik durmayan göğüslere sahip olan erkekler küçültme operasyonu sayesinde bu estetik bozukluktan kurtulabilmektedir.
Bugün Türkiye genelinde çok sayıda firma göğüs estetiği hizmeti vermektedir ancak siz bu operasyonu tercih etmeden ve uygulatmadan önce uygulayıcılar ve uygulama bölgeleri ile ilgili olarak çok kapsamlı bilgi edinmeli ve kararınızı kendi sağlığınız için en iyi olacak şekilde vermelisiniz.

 

Not

Son olarak bitkisel yöntem ile göğüs büyütme yöntemlerini anlattığımız konumuzuda sizlere tavsiye ederiz

https://webfaresi.net/saglik/soya-sutu-gogusleri-buyutuyor.html

 

 

3 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.