Kadınların Erkeklerde Daima Dikkat Ettiği 10 Şey

kadınlar ne ister

Biz kadınlar özellikle erkekler konusunda çok keskin bir gözlemciyiz. Erkekler, onlarla ilgili gözlem altında tuttuğumuz konuları ve onlarda dikkat ettiklerimizi hayal bile edemezler. Erkekteki her küçük şeyi fark ederiz. Ona her baktığımızda üçüncü bir gözümüz vardır.

İşte kadınların erkeklerde fark ettikleri birkaç şeyin listesi:

1.Tırnaklar

 

Tırnaklar erkekler için önemli olmayabilir, ama kesinlikle biz kadınlar için oldukça önemlidir. Biz kadınlar sizden manikür ve pedikür yapmanızı istemiyoruz. Beklediğimiz sadece, bakımlı ve temiz tırnaklar.

 2. Harika Mizah Duygusu

 

Bizi güldürme potansiyeline sahipseniz, yaptığınız şakalara gülüyorsak o zaman kesinlikle sizden etkilenmişizdir. Her durumda, espri ve şaka yapmaya çalışırsanız o zaman işin ciddiyeti kaçacak ve sizinle olmamız mümkün olmayacaktır.

3.Sınıfınız ve Stiliniz

 

Erkeklerin stil anlayışını yorumlamak bizim için o kadar da zor değil. Tek ihtiyacımız bir iki hafta birlikte zaman geçirmek. Çok fazla gösteriş mi seviyorsunuz ya da basit, sade mi giyinmeyi seviyorsunuz anında çözeriz.

4.Saatler

 

Saatler erkekler hakkında çok büyük bir ipucu verir ve saatler kadınlar üzerinde eşit bir etki bırakır. Bir saatin ,markası ya da tasarımı kişiliğiniz hakkında çok şey söylüyor!

5.Cep Telefonunuzdaki Müzik Türleri

 

Hip-Hop, Klasik, Hollywood, Rap, Yumuşak veya dinlediğiniz herhangi bir müzik türü biz kızlar için bir ipucudur ve sizin hakkınızda bilgi edinmemizi sağlar.

6.Mesajlarınız

 

Dil ve noktalama işaretleri konusunda iyi olmanız bize çok şey ifade ediyor. Birkaç gülen surat ile birlikte sizinle mesajlaşmak bizim için çok keyifli olabilir.

7.Saç Stiliniz

 

Tırnaklarınızdan sonra da saçınıza çok dikkat ediyoruz! İyi ayrılmış bir saç, şekillendirilmiş özenli bir saç gözümüzden asla kaçmaz.

8.Diğer Kızlarla Konuşma Şekli

Diğer kadınlarla olan diolaglarınız sizi ele veriyor unutmayın. Diğer kadınlara saygı duyarsınız veya toplam hepsiyle flört edersiniz!!

9.Tarihe Geçen Yemek Siparişleri

 

Evet, meraklı gözlemciler, yeni bir egzotik yemek denenmiş  yada verdiğiniz sipariş özel bir yemek mi bu asla gözümüzden kaçmaz.

10.Hatırladığınız Küçük Ayrıntılar

Özellikle doğum günü tarihleri, 1. buluşma, yıldönümü vb. gibi küçük şeyleri hatırladığınızda biz kadınlar sizi daha çok seviyoruz. Bizi memnun eden, kendimizden geçiren küçük tatlı jestlerdir bunlar.

Kadınlar, her şeyi hatırlar; bunu yapmadıklarını iddia etseler bile. Özellikle kendimizle ilgili şeyler söz konusu olduğunda hatırlanmalıyız. Eşlerimizin yada sevgililerimizin hatırlamalarını ve hiç bir şeyi atlamamalarını istiyoruz.

2 yorum

  1. Kadın sevdiği adamin güldüğü baktığı dokunduğu her şeye dikkat eder. Kadın sevince artigi adımı giydihi kıyafetin renginden tutunda yemek yiyisine dahi… Bu muabbet uzar gider…..

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.