Android En İyi Antivirüs Güvenlik Uygulamaları

antivirus uygulamarı

Android güvenlik uygulamaları her zaman telefonlar için olmazsa olmazlardan birisi olmaya devam edecek. Android ya da diğer tüm akıllı telefonlar, bilgisayar mantığı ile çalışan ve genel olan uygulama seçenekleri sunulan yazılımlardan birisi olduğundan dolayı virüs bulaşması ve gizlilik sorunu yaşanma durumu çok yüksek. İşte bu noktada olmazsa olmazlardan birisi olan güvenlik yazılımları ile alakalı olarak sizleri bilgilendirmek ve en iyi uygulamalar hakkında da fikir sahibi olabilmeniz için elimizden gelenin en iyisini yapma amacı içerisinde olacağız. Uygulamada seçicilik çok önemlidir. Ancak her ne olursa olsun pratik ve performansı etkilemeyen yazılımlar, kullanıcı deneyimleri sonucunda da netlik kazandı diyebiliriz aslında.

Android En İyi Anvitirüs Güvenlik Uygulamaları

Android en iyi antivirüs uygulamaları ile alakalı olarak şuan piyasada yer alan yüzlerce uygulama içerisinden en kalitelileri seçildi. Bilgisayar platformunun aksine mobil platformda genel olarak ücretsiz olarak sunulan uygulamalar olduğundan dolayı deneyim etmenizde de herhangi bir sorun söz konusu değil aslında. Ancak bizlerin de incelemesi sonrasında ortaya çıkan birçok önemli uygulama söz konusu. En azından bunlardan en iyi ilk 10 hakkında marka sunmamızda herhangi bir sakınca olduğunu da söylememiz gerekiyor. En iyi 10 antivirüs uygulaması ile alakalı olarak dünya genelinde paylaşılan araştırma sonucu elde edilmiş bir liste söz konusu ve bizler bu anlamda sizleri bilgilendirme amacı içerisindeyiz.

akıllı cihazlar için anti virus uygulamaları

  • Avast! Free Mobile Security
  • Dr.Web Antivirüs Light
  • F-Secure Mobile Security
  • IKARUS Mobile Security Lite
  • Kaspersky Mobile Security
  • Lookout Security&Antivirüs
  • McAfee Mobile Security
  • MYAndroid Protection
  • NQ Mobile Security
  • Zoner Antivirüs Free

şuan listede ilk 10 sırada yer almaktalar ve her ne olursa olsun herkesin beğenisini kazanmış olan profesyonel Android güvenlik yazılımları olarak dikkat çekiyor. Gerek kolay ve pratik arayüzü sayesinde herkesin kolay kavrayabildiği ve gerekse cihazın tüm yazılım detaylarının en iyi şekilde taranmasına yardımcı olan yazılımlar olduğundan dolayı mükemmel ötesi seçenekleri bizlere sunuyor da diyebiliriz aslında. Yukarıdaki liste Play Store içerisinde de en çok indirilen uygulamalar olarak da dikkat çekiyor diyebilme şansına sahibiz.

 

Not:Güvenliğiniz için her zaman uygulamaları yasal hak sahipleri yada paylaşımları tarafından sunulan ortamlardan indiriniz için bu sebepten ötürü sizler için iki adres tavsiye edebilirz ya google play store yada üretici firmaların kendi web sitelerini ziyaret etmenizi tavsite eder hepinizi güvenli kullanımlar dileriz

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.