Batarya Ömrünü Uzatan Uygulamalar

android sarj süresi

Son dönemde özellikle batarya ömrünü uzatan uygulamalar ile alakalı olarak akıllı telefon kullanıcılarının fazlası ile araştırması söz konusu. Bildiğimiz üzere artık insanlar yeni nesil uygulamalar kullanarak bu anlamda cihazın kullanılabilirliğini çok daha ileri düzeye taşımak amacı içerisindeler. Bir cihazın en can alıcı noktalarından birisi de kuşkusuz ki bataryasıdır. Özellikle LG G2 gibi cihazların batarya kısmının açılamaması ve değiştirme işleminin de yapılamaması, sizlere bu anlamda çok daha seçici olmak ve önemli adımlar atmak için önemli seçenekler de sunuyor diyebiliriz. Zamana bağlı olarak yazılımcılar bu konu ile alakalı olarak da işletim sisteminin gereksinimlerini en iyi şekilde karşılayacak, cihazları kasmayacak nitelikte yazılımlar geliştirdiler.

android şarj süresini uzaltmak

En iyi batarya uygulamaları ile alakalı olarak sizler Play Store içersine girdiğinizde çok farklı seçenekler karşınıza çıkabilir. Bu seçenekler içerisinde hanginin en iyi olduğunu bulmak da aslında büyük sıkıntılar arasında yer alır. Sizler için bu anlamda Webfaresi ekibi olarak en iyi batarya uygulamalarını inceleyebilme şansına sahip olabiliriz. Bu anlamda en iyi uygulamalar sırası ile aşağıdaki gibi listelenebilir;

  1. Battery Doctor (En çok kullanılan ve en popüler batarya yazılımıdır.)
  2. Easy Battery Saver (Kolay bir arayüze sahip ve batarya kullanımını ekonomik hale getiren uygulamalardandır.)
  3. Du Battery Saver (Batarya kullanımını uygun hale getirmek için etkin yazılımlardandır.)
  4. Battery Widget Reborn (Widget altyapılarını kullanarak sizlere sunulan en etkin batarya yazılımların arasındadır.)
  5. Juice Defender (Batarya koruması ve telefon güvenliği ile alakalı olarak en iyi seçenekleri sunan yazılımlardandır.)

Bu uygulamalar özellikle yazılımcılar tarafından denenmiş ve onay almış en önemli uygulamalardan birisi olarak da dikkat çekiyor. Ancak içlerinde en çok tercih edilen ve beğenilen uygulama kuşkusuz ki BATTERY DOCTOR isimli gelişmiş yazılımdır. İlk çıkarılan yazılımlardan birisi olarak dikkat çeker ve her ne olursa olsun gerek pratik arayüzü ve gerekse etkin şarj sınırlama sistemi sayesinde en çok beğenilen cihazlardan da birisi olarak dikkat çeker. Bu da önemli sonuçları beraberinde getirmek için yeterli bir sebep olacaktır.

 

Bilgilendirme

Her uygulamayı indirip silerek telefonunuza da bu anlamda ciddi anlamda sıkıntı yaşatabilirsiniz. Bu neden dolayısı ile tek bir mobil uygulama seçerek bunun üzerine gitmek her anlamda sizler için iyi seçenekleri de beraberinde getirecektir. Kesinlikle göz ardı etmemeniz gereken yazılımlardan birisi olduğunu da unutmamalısınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.